<
>
31/PN
1/WT
2/ŚR
3/CZW
4/PT
5/SOB
6/ND
7/PN
8/WT
9/ŚR
10/CZW
11/PT
12/SOB
13/ND
14/PN
15/WT
16/ŚR
17/CZW
18/PT
19/SOB
20/ND
21/PN
22/WT
23/ŚR
24/CZW
25/PT
26/SOB
27/ND
28/PN
29/WT
30/ŚR
1/CZW
2/PT
3/SOB
4/ND
5/PN
6/WT
7/ŚR
8/CZW
9/PT
10/SOB
11/ND
12/PN
13/WT
14/ŚR
15/CZW
16/PT
17/SOB
18/ND
19/PN
20/WT
21/ŚR
22/CZW
23/PT
24/SOB
25/ND
26/PN
27/WT
28/ŚR
29/CZW
30/PT
31/SOB
1/ND
2/PN
3/WT
4/ŚR
5/CZW
6/PT
7/SOB
8/ND
9/PN
10/WT
11/ŚR
12/CZW
13/PT
14/SOB
15/ND
16/PN
17/WT
18/ŚR
19/CZW
20/PT
21/SOB
22/ND
23/PN
24/WT
25/ŚR
26/CZW
27/PT
28/SOB
29/ND
30/PN
1/WT
2/ŚR
3/CZW
4/PT
5/SOB
6/ND
7/PN
8/WT
9/ŚR
10/CZW
11/PT
12/SOB
13/ND
14/PN
15/WT
16/ŚR
17/CZW
18/PT
19/SOB
20/ND
21/PN
22/WT
23/ŚR
24/CZW
25/PT
26/SOB
27/ND
28/PN
29/WT
30/ŚR
31/CZW
1/PT
2/SOB
3/ND
4/PN
5/WT
6/ŚR
7/CZW
8/PT
9/SOB
10/ND
11/PN
12/WT
13/ŚR
14/CZW
15/PT
16/SOB
17/ND
18/PN
19/WT
20/ŚR
21/CZW
22/PT
23/SOB
24/ND
25/PN
26/WT
27/ŚR
28/CZW
29/PT
30/SOB
31/ND
1/PN
2/WT
3/ŚR
4/CZW
5/PT
6/SOB
7/ND
8/PN
9/WT
10/ŚR
11/CZW
12/PT
13/SOB
14/ND
15/PN
16/WT
17/ŚR
18/CZW
19/PT
20/SOB
21/ND
22/PN
23/WT
24/ŚR
25/CZW
26/PT
27/SOB
28/ND
29/PN
30/WT
X

12.08.2011 / Termin 18:00

program na sierpień

Więcej na fb >>
12.08.2011 / Termin 18:00 program na sierpień
                    12 piątek 19:00 ICTUS SOUND SYSTEM

13 sobota 19:00 AfroAfrykańska Highlife Party - Sound System

15 poniedziałek 17.00 muzyka, rysunek, performance URODZINY POZNAN, I LOVE YOU

16 Wtorek 17.00 - 21.00 POZNAN, I LOVE YOU; 21:00 - Filmy - Przegląd młodego kina cz I

17 środa 21:00 Filmy - krótki metraż z Portugalii (Ad Arte)

18 czwartek 16:00 Warsztaty Ruchomego Obrazu - Puredata

18 czwartek 21:00 Koncert THE CAR IS ON FIRE

19 piątek 20:00 Koncert+ PITURI

19 piątek 22:00 Koncert live act MORYC I HAVEN

20 sobota 18:00 Designer Toys - Zabawki dla dorosłych prezentacja i spotkanie z Abe-S

20 sobota 20:00 Koncert FAKE CIRCUS

20 sobota 22:00 Nocna bitwa V'j’ejska v'j Pikselo, v'j Night, v'j Battle

21 niedziela 16:00 Balearic Sunday - gra Pudel i Chłopak z Sąsiedztwa

22 poniedziałek 20:00 Koncert CROCODILES (USA)

23 wtorek 21:00 Filmy - Przegląd młodego kina cz II

24 środa 20:00 Koncert DOLARY

25 czwartek 19:30 Koncert KOQRKI , Festiwal Kultury Ludowej - jam session + d'j Empe

25 czwartek 22:00 Filmy - DKF Jurta - Pokaz filmu i dyskusja

26 piątek 22:00 opera PUCCINI NAD RZEKĄ

27 sobota 20:00 Koncert GAGARIN BROTHERS (RUS)

28 niedziela 12:00 Dla Dzieci warsztaty - urodziny wydawnictwa Zakamarki

30 wtorek 20:00 Koncert ADRE'N'ALIN

31 środa 21:00 „Short waves best of 2009 – 2011” najlepsze krótkie filmy z Polski